NATURA ZAINSTALOWAŁA W NAS CUDOWNY SCHEMAT

(ANG. BLUEPRINT)

Cały dowcip polega na tym, że 'nadludzka' wydajność światowej klasy performerów wynika z tego, że działają dokładnie tak, jak człowiek został zaprojektowany. Te same wyniki leżą w zasięgu Twoich rąk.

Czy znasz TEN dzień?

Czy pamiętasz ostatni dzień, kiedy Twoja praca wydawała się wręcz przyjemnością? Być może działałeś szybciej, niż zazwyczaj, albo do Twojej głowy wpadało więcej dobrych jakościowo pomysłów. Istnieje też szansa, że nie przemęczyłeś się zbytnio, a strumień zadań wydawał się wyjątkowo łatwy do ogarnięcia tego dnia. Jak się wtedy czułeś? Czy można dać z siebie 100% mając chociażby cień negatywnych emocji? Nie masz ochoty na powtórkę tego stanu?

Discover the Blueprint to przejęcie kontroli nad biegiem wydarzeń i skupienie się nad wyzwalaniem stanów, w których umysł funkcjonuje najlepiej. Wykorzystaj swój czas pracy w 100%, zyskaj ekstra godziny w ciągu dnia i załatw bez dodatkowego stresu więcej spraw niż kiedykolwiek. 

 

 

 

 

Jak wykorzystywać swoje naturalne rytmy i cykle na swoją korzyść. Walczenie z nimi przyniesie tylko same problemy. Zamiast tego wzbijaj się na falach, które tworzą i w pełni wypoczywaj w zacienionych dolinach, które Ci oferują.

Zobacz, czego się nauczysz

Jak z wiekiem stawać się lepszym i odsunąć szczyt swojej formy psychofizycznej  co najmniej o 2 dekady.

Dowiesz się o wielowymiarowym aspekcie energii drzemiącej w człowieku. Znikną dotychczasowe blokady i w końcu każda z miliona porad, jakie dostawałeś przez całe życie, wpadnie logicznie na swoje miejsce.

Zrozumiesz dlaczego potęga podejmowania decyzji to jedyny biohacking jakiego potrzebujesz w życiu. Zbudujesz wokół niej strategię, która pozwoli ogarnąć Tobie setki spraw wpadających do Twojego życia każdego tygodnia.

Zamienisz proces planowania z przykrego obowiązku w samą przyjemność. Uzmysłowisz sobie jak działa Naturalny Model Planowania i w jaki sposób możesz ruszyć do przodu z pozoru nawet najbardziej skomplikowanym projektem.

   Jak regularnie osiągnąć stan "flow"  i zamienić pracę w przyjemność ?

W jaki sposób pracować? Prowadzić projekty? Tych umiejętności uczymy się przez kompletny przypadek. Przejmij kontrolę nad tym jak pracujesz, a przejmiesz kontrolę nad Twoimi wynikami. 

Jak przetrwać w gospodarce, do której wchodzi AI ?

"Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnie przygotowanym szkoleniem. Polecam je szczególnie dla kierowników i specjalistów."

- Grzegorz Janowiak

Co-Founder Automatsu.com

Dla Top Managementu

Dla Managementu

Dla Wysokiej Klasy Specjalistów

To NIE jest szkolenie z Time Managementu. DISCOVER THE BLUEPRINT to praca z przyczyną źródłową - co napędza Twoją efektywność? Skąd pochodzi stan 'flow'? Co zasila Twoje talenty? To kompletnie inne podejście skupiające się na drzemiących w Tobie umiejętnościach i potencjale, które zaprowadziły Ciebie tu, gdzie jesteś. Nauczysz się dlaczego niektóre z nich przestały funkcjonować tak dobrze, jak kiedyś i jak je znowu aktywować.

 

 

CZY DZIAŁASZ NA MISTRZOWSKIM POZIOMIE EFEKTYWNOŚCI?

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAMÓW SZKOLENIE DLA SWOJEJ ORGANIZACJI

Skontaktuj się bezpośrednio + 48 605 477 106

Naucz się jak zrobić 2x więcej w 2x krótszym czasie.

Działaj tak, jak Cię ZAPROJEKTOWANO

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Działaj tak, jak Cię ZAPROJEKOTWANO

Działaj tak, jak Cię ZAPROJEKOTWANO

Działaj tak, jak Cię ZAPROJEKTOWANO

TWÓJ TRENER

  1. en

 

 

 

 

 

 

Wprowadź trwałą zmianę, korzystając z unikatowego połączenia warsztatu z późniejszymi, indywidualnymi sesjami coachingowymi 1na1 z każdym z uczestników.  

Warsztat efektywności osobistej dla menedżerów i specjalistów, którzy chcą zrobić więcej mniejszym kosztem czasu i energii. Uczy skuteczniejszego wykorzystania każdej godziny pracy i zarządzania strumieniem codziennych spraw przy jednoczesnym wzroście kreatywności i zadowolenia z wykonywanych obowiązków.

Po szkoleniu Discover the Blueprint uczestnik:

  • zrozumie w jaki sposób człowiek uczy się i pracuje najefektywniej.

  • nauczy się jak najskuteczniej wykorzystywać każdą godzinę swojej pracy i co jest mu w tym celu potrzebne.

  • zacznie podejmować więcej świadomych, rozważnych i szybkich decyzji, które pomogą mu z codziennym strumieniem zadań i spraw.

  • nauczy się oczyszczać umysł z tkwiących w nim spraw, co poprawi jego komfort psychiczny, zadowolenie i ogólną wydajność.

  • pozna model naturalnego planowania, który wykorzysta do swoich bieżących projektów.

  • otrzyma wsparcie 1na1  w tydzień i dwa tygodnie po szkoleniu, będące niezbędną pomocą i ułatwiające wprowadzenie nowych zmian nawykowych.  

Discover the Blueprint 2019