i zajmuję się usprawnianiem osobistej efektywności dla managementu i specjalistów, którzy potrzebują zrobić więcej mniejszym kosztem czasu i stresu, w wyniku czego mogą odzyskać swoje utracone życie.

WITAJ,

JESTEM ADAM

Czy żyjesz, żeby pracować czy pracujesz żeby żyć? Nasz czas na ziemi jest ograniczony, dlatego jest to nasze najcenniejsze aktywo. Nie przepłacaj nim bez potrzeby w miejscach, które nie są dla Ciebie najważniejsze. Discover the Blueprint to przejęcie kontroli, które pozwoli Tobie odzyskać  pewność działania. A zaoszczędzone w ten sposób godziny wydawaj tam, gdzie chcesz.

Discover the Blueprint to zmiana zasad niezbędna dla top performerów, którzy muszą dać z siebie 100%.

Jesteś tu, gdzie jesteś dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom. Nie trać ich, utrzymuj je dalej na najwyższym poziomie.

JAK?

ADAM KOWALIK

Trener-praktyk z doświadczeniami prowadzenia międzynarodowych projektów z trzech światów:  przemysłu, biznesu i sportu. Niestraszne są mu globalne przedsięwzięcia obejmujące trzy strefy czasowe. Specjalista z zakresu żywności funkcjonalnej i żywienia oraz treningu z odważnikami kettlebell metodą Hardstyle wraz z elementami fizjoterapii i chiropkratyki. Jego inżynierskie zamiłowanie do ciągłej poprawy efektywności i fascynacja funkcjonowaniem człowieka zaowocowały ideą Blueprintu. Dumny Wrocławianin.

Discover the Blueprint 2019